Arben Ahmeti: Politika e jashtme s’guxon të udhëhiqet nga njerëz që argumentojnë ndryshe për pak vota më tepër

Analisti politik, Arben Ahmeti ka “thumbuar” ministren e jashtme, Donika Gërvalla – Schwarz, pasi ka thënë se politika e jashtme, dhe ajo e brendshme e Kosovës nuk kanë nevojë të udhëhiqen nga njerëz që argumentojnë ndryshe vetëm për pak vota më tepër. Këto deklarime ai i bëri përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, përcjell … Continue reading Arben Ahmeti: Politika e jashtme s’guxon të udhëhiqet nga njerëz që argumentojnë ndryshe për pak vota më tepër