Showtime

Arbana Osmani kapet ‘mat’ nëpër rrugëve të Tiranës me Eduart Grishajn

06/12/2019 10:43
nga:L I

Edhe pse asnjëri s’e ka pohuar dhe lidhja po mbahet e fshehtë, Arbana dhe Eduarti janë fotografuar shpesh bashkë.

Moderatorja dhe Eduart Grishaj janë fotografua rrugëve të Tiranës.

Epo, çifti më kot mundohen të mos e pranojnë që janë bashkë sepse gjithmonë janë parë dhe fotografuar krah njëri-tjetrit.

Madje as dedikimet e bëra nga të dy nuk kanë munguar në rrjete sociale.