Geek

Apple lëshon iOS 10.3.1 – ja pse duhet ta instaloni!

04/03/2017 19:51
nga:Gazeta Blic

Apple ka lëshuar sot iOS 10.3.1 për iPhone dhe iPad.

iOS 10.3.1 vjen vetëm një javë pasi Apple lëshoi iOS 10.3, version i cili u vlerësua për shpejtimin e iPhone’ve dhe për lirimin e hapësirës tek shumica e përdoruesve, shkruan Express.

Sipas Apple, iOS 10.3.1 rekomandohet të instalohet, sidomos nga përdoruesit e iPhone 5 dhe 5c, sepse korrigjon disa probleme të vogla dhe përmirëson sigurinë e iPhone dhe iPad. /

05/21/2019 23:11

Griezmann shënon në ndeshjen e fundit me Atleticon, lëndohet Costa në rikthimin e tij!