Showtime

Anxhelina zë të dashur të ri? (FOTO)

04/05/2017 19:20
nga:A. R.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka disa kohë që është ndarë nga i dashuri.

Por një foto që ka publikuar së fundmi na ka bërë të dyshojmë se ajo ka zënë të dashur të ri.

‘Bfff’ ka shkruar Anxhelina përbri fotos, dhe nuk është e qartë nëse bëhet fjalë për shokë të ngushtë apo të dashur./10minuta/

06/16/2019 00:26

Babai i Unikut i dhuron për fëmijët e sëmurë paratë që nuk u shpenzuan për shërimin e djalit