Showtime

Anxhelina zbulon detaje nga projekti më i ri muzikor “No drama”

01/13/2021 19:00
nga:Flutura Gashi

Artistja është njëra ndër personalitetet më të komentuara të medieve rozë si nga jeta private ashtu edhe nga ana profesionale.

Pas rikthimit të saj në muzikë me këngën “Precious”, Anxhelina vazhdon të sjell detaje të reja në lidhje me projektin e ri muzikor, shkruan GazetaBlic.

Ajo së fundi ka zbuluar një sekuencë disa minutash nga kënga e re e saj si dhe pamje nga videoklipi.

Duke zbuluar kështu titullin e këngës “No drama”, si dhe duke lënë një mbishkrim tek fotografit për ndjeksit e saj.

Në foton që Anxhelina ka postuar së fundmi ka shkruar “Mezi pres që ju djema ta dëgjoni këtë”duke treguar kështu se kënga do të vi shumë shpejtë pë fanasat e saj. /GazetaBlic/.