Showtime

Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon pushimet në Dhërmi, sjell poza atraktive në bikini

05/23/2020 10:26
nga:L I

Ka disa ditë që Anxhelina Hadërgjonaj ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë, shkruan GazetaBlic.

Modelja dhe këngëtarja po kalon ditë relaksi pas një periudhe të gjatë izolimi.

View this post on Instagram

You had me at “Si ja kalove?” 🤪

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Edhe në Instagram ajo po publikon vazhdimit pamje nga atje.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur në bikini të zeza.

View this post on Instagram

Life’s better in a bikini 👙

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

“Jeta është më e bukur në bikini”, shkruan ajo.

Hadërgjonaj pak para se të mbylleshin kufijtë u kthye në Shqipëri qe të ishte pranë familjes së saj.