Showtime

Anxhelina Hadërgjonaj sjell poza atraktive në bikini gjatë qëndrimit në Greqi

02/18/2020 09:53
nga:L I

Anxhelina Hadërgjonaj ndonëse ka vite që nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor, këngëtarja vazhdon të jetë mjaft e përfolur në mediet rozë, shkruan GazetaBlic.

Modelja dhe këngëtarja duke qenë se është aktive në rrjete sociale, nuk mungojnë edhe pozat provokuese që ajo ndanë me ndjekësit e saj.

Së fundmi Anxhelina Hadërgjonaj ka udhëtuar drejt Greqisë nga ku dhe ka publikuar disa fotografi.

E veshur në bikini, këngëtarja ka shkruar se ajo nuk është është e bërë për mot të ftohtë.

E veshur me bikini ngjyrë vjollcë, Anxhelina Hadërgjonaj ka nxjerrë në pah figurën e përsosur.

/GazetaBlic