Showtime

Anxhelina Hadërgjonaj: Njerëzit në të kaluarën janë mbeturina (FOTO)

09/13/2017 14:09
nga:N S

Na ndodh të gjithëve që shpesh të mërzitemi dhe për një arsye ose për një tjetër, t’i krahasojmë njerëzit që njohim me diçka tjetër.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe Anxhelina Hadërgjonaj.

Këngëtarja ka qenë mbrëmë duke shëtitur në rrugët e Nju Jorkut.

Ajo ka parë një grumbull mbeturinash dhe ka vendosur t’u bëjë atyre një foto nga makina.

Një foto kuptimplotë madje.

Bashkangjitur me foton në Insta Story, Anxhelina shkruan: “Duke kaluar afër disa njerëzve që kam njohur”.

Nuk e dimë me siguri se çfarë e ka mërzitur kaq shumë bukuroshen, por mund të themi se ajo duket vërtet e revoltuar.

Aq sa mjaftoi një grumbull mbeturinash për t’i kujtuar disa prej njerëzve që ka njohur në jetën e saj.

Për kë ta ketë vallë?

07/11/2018 15:29

Anxhelina Hadërgjonaj kujton lidhjen me milionerin e Shqipërisë