Showtime

Anxhelina gati zbuloi gjoksin dhe ‘zogun’ në foton e fundit (Foto)

08/18/2017 08:04
nga:N S

Është një nga këngëtaret më provokative.

Por, fotoja e fundit që Anxhelina Hadërgjonaj e ka hedhur në Instagram ka ngacmuar fort imagjinatën mashullore, shkruan lajmi.net

E veshur me një bluzë të bardhë, ajo kishte nxjerrë hiret trupore.

E kjo bluzë ishte aq e hapur sa… Anxhelina për pak zbuloi gjoksin dhe ‘zogun.

06/16/2018 13:09

Anxhelina Hadërgjonaj ju kthjellë me këto fotografi, më e nxehtë se kurrë