Showtime

Anxhela Martini kurrë s’ka pasur foto më provokative sesa kjo që e ka publikuar tani! (FOTO)

09/13/2017 21:16
nga:F.B

Është padyshim një nga modelet më të bukura me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit.

Por ashtu siç është shprehur edhe më parë tashmë Anxhela Martini nuk do të vazhdojë më në rrugën e modelimit.

Megjithatë hiret dhe sjelljet si modele ajo nuk i ka humbur aspak.

Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale, Anxhela ka treguar vetëm një nga këmbët e saj në makinë, duke u shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë./Express

06/12/2018 22:34

Bukuroshet shqiptare që ia dhuruan zemrën milionerëve e miliarderëve të huaj!