Cult

Anulimi i shfaqjes “Last man standing” tërbon republikanët

05/18/2017 12:09
nga:R A

Shfaqja “Last man standing”, e drejtuar nga Tim Allen është anuluar për shkak të reagimeve të shumta nga demokratët.

Ky është konsideruar si akt i përfshirjes së politikës në art, transmeton arbresh. info.

Shfaqja trajtonte çështje politike dhe aktuale dhe është konsideruar si shfaqja që thoshte të vërtetën.

Gjatë gjithë sezoneve ka pasur reagime dhe kërkesa për anulim në rrjetet sociale Facebook dhe Twitter.