Sporti

Antonio Conte ultimatum drejtuesve të Interit, Rakiticin ose Vidalin

08/02/2019 12:23
nga:M K

Ivan Rakitiç ose Arturo Vidal, Atonio Conte ka vendosur ultimatum për drejtuesit e Interit.

Trajneri italian ka pasur një mbledhje me ta, ku është diskutuar rreth kësaj merkato vere.

Ai është i kënaqur me grupin e krijuar deri më tani, por mesfushori kroat ose kiliani duhet të mbërrijnë këtë verë në “San Siro”.

Sipas “Sport”, zikaltërit janë futur vrullshëm në merkato dhe dy lojtarët e sipërpërmendur shihen si të duhurit për të plotësuar cilësisht organikën zikaltër.

Megjithatë surprizat nuk përjashtohen dhe një tjetër lëvizje e befasishme të ndodhë në këto ditë.

05/13/2020 18:01

Semedo në shitje, Barcelona ia cakton çmimin