Showtime

Anita shfaqet nga palestra, do t’ia kalojë edhe Ramushit!

10/28/2017 20:41
nga:M H

Bashkëshortja e Kryeminstrit aktual, Ramush Haradinaj, është ndër fytyrat më të dashura publike, në fushën e gazetarisë, shkruan Kosovarja.

 

Të gjithë e njihni Anitën, si një zonjë vërtetë të qëndrueshme e mbi të gjitha plot feminitet e elegancë, të cilën e shfaq në çdo paraqitje të saj televizive.
Jemi dëshmitar të shumë sakrificiave të përjetuara kur flitet për Ramush Haradinaj, ngjarje të cilët me rastë janë vërtetë prekëse, e të tilla akom më tepër I bën Anita me rezistencën e saj të palëkundshme. Bile, ditë më parë e futar në njërin nga emisionet në Shqipëri, rrëfeu shumëçka për jetën e saj dhe pritjet e gjata. Për t’iu rikther paksa jetës së saj të përdithsme e mbushur tashmë plot hare, Anita duket se ka filluar të merret me fitnes, diçka për të cilën shquhet bashkëshorti i saj.

Shihet qartë se me po kaq seriozitet e ka marrë edhe moderatorja e njohur, sa e bën publike përmes imazhit që ndan me ju përmes rrjeteve sociale.

Epo vitale dhe mjaft në formë është edhe tani, meqë profesioni të cilin ushtron prej vitesh, kërkon paraqitje perfekte skenike.

 

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!