Showtime

Anita publikon momente romantike me Ramush Haradinajn

10/29/2020 20:49
nga:Y I

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe partnerja e tij Anita, janë një ndër çiftet më të njohur e të komentuar në media e rrjete sociale.

Bashkëshortja e ish-kryeministrit, është tepër aktive në Instagram dhe herë pas here pozat e tyre të ëmbla .

Anita ka ndarë në InstaStory një foto me Haradinajn, ku shfaqen të përqafuar e duke shkëmbyer një puthje në buzë në mes të rrugës.