Showtime

Anita Haradinaj dhe Rita Ora shkëlqejnë pranë njëra-tjetrës (FOTO)

02/17/2018 18:51
nga:L I

Sot, pas konferencës për media, u nis drejt qeverisë së Kosovës për të takuar kryeministrin Haradinaj, shkruan GazetaBlic.

Ai i bëri asaj një dhuratë, shenjë e cila kishte hartën e Kosovës.

E duket se atë takim e shfrytëzoi edhe bashkëshortja e Ramushit, e cila ka bërë dhe fotografi me të.

Në llogarinë e saj në Instagram, Anita ka publikuar fotografinë me Rita Orën ku të dyja po duken të mrekullueshme pranë njëra-tjetrës.

“Me krenarinë e kombit në 10 vjetorin e Kosovës shtet të pavarur” ka shkruar Anita./GazetaBlic

03/19/2019 15:43

Rita Ora mbjell pemë në Indonezi, ia dedikon gjyshërve