Showtime

Anita Haradinaj me dedikim prekës për nënën e saj të ndjerë (FOTO)

03/08/2018 14:14
nga:L I

Përveç si prezantuese, ajo njihet edhe si bashkëshortja e kryministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, shkruan GazetaBlic.

Flasim për Anita Haradinaj të cilën kjo ditë e ka gjetur disi më ndryshe, pasi nëna e saj ka vite që nuk jetonë më.

E në këtë ditë të gruas ajo ka zgjedhur atë ta kujtoj me një fotografi të vëllait të saj para gjashtë viteve.

“Në përkujtim!! Mami kudo që je te duam më së shumti në botë” ka qenë urimi i Anitës për nënën e saj tashmë të ndjerë.


Anita dhe Ramushi kanë vite të martuar dhe kanë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë./GazetaBlic

12/19/2018 00:26

Historia prekëse: Mamaja rrëfen se si u detyrua ta abortoj bebën 16 javëshe