Showtime

Anita dhe kryeministri Haradinaj shpërndajnë dhurata, por vëmendja diku tjetër

12/30/2018 11:20
nga:N S

Kryeministri Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e saj Anita kanë shpërndarë dhurata në prag të festës së vitit të ri, shkruan GazetaBlci.

Në llogarinë e tij ‘Facebook‘, Haradinaj ka shpërndarë një video.

‘Të dashur qytetarë të Kosovës, kemi thënë gjithnjë që sfidat vetëm na forcojnë, e kemi gjetur vendin pa energji pa prodhim, sot konsumojmë energji të Kosovës edhe pse jemi të sfiduar jemi të fort’: Ishte një mesazh nga Haradinaj në video.

Ndryshe, përveç dhuratave që u shpërndanë aty mori vëmendje edhe Anita me veshjen e saj e cila çdoherë duket bukur.

E veshur me një fustan shumëngjyrësh të thjeshte, dhe një xhemper, pak makijazh Anita u dok shumë simpatike.

Shikoni videon:

/GazetaBlic/

Gëzuar 2019

Gëzuar 2019

Publiée par Ramush Haradinaj sur Samedi 29 décembre 2018

01/05/2020 14:08

Pas akuzave për sulm fizik, flet Anita Haradinaj për incidentin me qytetaren