Sporti

Angli – Kosovë, ky ishte veprimi i çuditshëm nga Edon Zhegrova

09/11/2019 19:56
nga:Lorik J

Kombëtarja e Kosovës mbrëmë është mposhtur nga Anglia me rezultatin 5:3.

Në këtë duel, për dallim me takimin nga Çekia, Bernard Challandes kishte bërë dy zëvendësime, raporton GazetaBlic.

Elbasan Rashani dhe Edon Zhegrova nuk u paraqiten nga minuta e parë në këtë sfidë.

Mbi të gjitha, Challandes nuk i aktivizoi fare ata në këtë duel. Kjo siç duket si ka pëlqyer Zhegrovës, i cili nuk ka postuar asgjë në rrjetet sociale dhe kjo mund të llogaritet si befasi.

Të gjithë e dimë se Zhegrova është i dashuruar me rrjetet sociale, sidomos me Instagramin, mirëpo dje ai nuk postoi asgjë në lidhje me këtë.

/GazetaBlic/