Showtime

Angjelina Hadërgjonaj me poza nga pushimet, ekspozon asetet në plazhin e Vlorës

08/13/2020 13:29
nga:N S

Këngëtarja, Angjelina Hadërgjonaj ka qenë aktive këtë verë me fotografi  nga pushimet.

E veshur në bikine me ngjyra të ndryshme, ajo vazhdimisht ka treguar linjat perfekte, shkruan portali GazetaBlic.

Së fundi, ka postuar në profilin e saj zyrtar Instagram nga plazhi disa foto. Angjelina, ka treguar ngjyrën  e saj që po merr nga pushimet dhe në të njëjtën kohë ka provokuar me pozat që ka marrë.

Bikinet me ngjyrë të zezë, i ka kombinuar me bizhuteri, detaji që bie në sy është zinxhiri që ka rreth belit i markës, ‘Channel‘.

View this post on Instagram

Come again? 😏

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

/GazetaBlic/

08/18/2020 20:04

Angjelina Hadërgjonaj e veshur me fustanin transparent, shijon rrezet e diellit