Showtime

Angelina Jolie shpallet femra më e admiruar në botë

04/16/2018 16:26
nga:L I

Ka lënë pas në këtë klasifikim emra të tillë si ish-Zonja e Parë e SHBA’ve Michelle Obama, apo Oprah Winfrey, dhe prej vitit 2015 e kryeson këtë renditje në mënyrë stoike.

Kompania e njohur angleze “Yougov”, sipas një sondazhi të realizuar pak ditë më parë e ka renditur aktoren e famshme Angelina Jolie në vendin e parë, i cili e shpall zyrtarisht 43 vjeçaren femrën më të admiruar të globit.

Angelina, ka qenë emri më i komentuar në media shkak i zemërgjerësisë e humanitetit, jetës private e asaj profesionale.

Ndarja e saj nga Brad Pitt pati bërë gjithashtu bujë të madhe mediatike por duke qenë një femër tejet e fortë, Jolie mbetet shembulli më pikant i një gruaje të hekurt.

06/14/2018 17:31

Angelina Jolie rrezikon të humbasi kujdestarinë e fëmijëve