Showtime

Angela Martini ‘zjarr’ në fotografinë e fundit, vë në pah belin dhe linjat e bukura

06/25/2019 22:10
nga:N S

Modelja shqiptare Angela Martini njihet për bukurinë e saj mahnitëse, shkruan GazetaBlic.

Ajo publikon fotografi me ndjekësit e saj në rrjete sociale e cila shfaqet në formë.

Së fundi, ka postuar një imazh në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, e veshur me fustan dhe bluzë ngjyrë rozë e cila ka venë në pah linjat joshëse.

‘Jeta është e shkurt, thyej rregullat‘, ka shkruar ajo në foto.

Ndryshe, Martini u komentua në media për shkak të thashethemeve se është ndarë me bashkëshortin e saj, milionerin rumun. Ajo se çka ka bërë të shtohen dyshimet për ndarjen e çiftit është mungesa e imazheve së bashku në rrjete sociale.

/GazetaBlic/

07/08/2020 20:50

Angela Martini tregon këmbët joshëse në fustanin e bardhë