Showtime

Angela Martini tregon këmbët joshëse në fustanin e bardhë

07/08/2020 20:50
nga:N S

Angela Martini, ka publikuar imazhe joshëse.

Bukuroshja, vazhdimisht është aktive me postime në Instagram pasi që ka edhe një numër ndjekësish, shkruan portali GazetaBlic.

Së fundi, ka postuar foto e veshur me fustan ngjyrë të bardhë e cila ka marrë poza në një ambient të hapur.

View this post on Instagram

Find your wings 🧚

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Ndryshe, si çdo postim tjetër edhe ky i ndarë me ndjekësit e saj mori pëlqime dhe komente.

/GazetaBlic/

09/17/2020 21:06

Angela Martini me poza nga ballkoni, shfaqet pa reçipeta