Showtime

Angela Martini prezanton nënën e saj

05/11/2020 20:43
nga:N S

Modelja shqiptare, Angela Martini ka publikuar fotografi të nënës së saj duke uruar ditën e nënave.

Në Instagram, Martini ka postuar imazhe duke shkruar disa fjalë zemre për të, shkruan portali GazetaBlic.

‘Gëzuar Ditën e Nënës për frymëzimin tim, modelin tim të rolit, mësuesin tim më të mirë!
Kam shkruar një libër të tërë duke u frymëzuar nga jeta juaj! Unë kurrë nuk pashë që të bëhesh viktimë, pashë që të duash çdo herë si kurrë më parë, nuk isha lënduar më parë, të shikoja duke lulëzuar në jetë kur askush nuk do të besonte se do ta bësh ndonjëherë!
Unë të dua dhe jam krenare që je nëna ime!’, ka shkruar Angela.

Nga 423 mijë ndjekës nuk i munguan pëlqimet dhe komentet në këto foto.

Ndryshe, modelja është duke qëndruar e izoluar në Los Angeles në shtëpinë e saj.

/GazetaBlic/