Showtime

Angela Martini nuk e kishte menduar asnjëherë se një ditë do të obligohet të mësoj gatimin

03/29/2020 17:00
nga:N S

Izolimi e ka detyruar modelen të mësoj të gatuaj.

Thuajse gjithë bota janë të ngujuar në shtëpitë e tyre si masë preventive për koronavirus, dhe kjo situatë është bërë monotone për shumë qytetarë..

Por edhe izolimi i ka anët e saj pozitive, shumë artistë dhe figura të njohura kanë provuar gjëra që s’kan bërë më parë, një prej tyre është edhe Angela Martini.

Modelja së fundmi ka publikuar një fotografi pranë frigoriferit të saj dhe kishte shkruar “Nuk e kam menduar kurrë se do të isha e detyruar të mësoja të gatuaja”, është përshkrimi krahas imazhit”.

09/17/2020 21:06

Angela Martini me poza nga ballkoni, shfaqet pa reçipeta