Showtime

Angela Martini fton të gjithë për të ndihmuar: Qëndro e fortë Shqipëri, jam këtu për ty

11/26/2019 22:52
nga:N S

Angela Martini i ka lutur të gjithë që ta ndihmojnë shqipërinë.

Modelja shqiptare, Angela Martini i ka lutur të gjithë që t’i ndihmojnë familjet e prekura nga tërmeti.

Ajo e ka bërë një postim në Instagram të cilin e ka shkruar në dy gjuhë, në shqip dhe anglisht.

“Ju lutem më ndihmoni t’i kthej mbrapsht mbështetjen vendit tim në këtë kohë shkatërruese. lidhje për të dhuruar në bio! Qëndro e fortë Shqipëri, jam këtu për ty! ?”, ka shkruar Angela.

03/29/2020 17:00

Angela Martini nuk e kishte menduar asnjëherë se një ditë do të obligohet të mësoj gatimin