Lajme

Anëtari i PDK-së bën thirrje për rrëzimin e Ramush Haradinajt

12/06/2017 11:44
nga:M H

Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Arton Muhaxheri përmes një shkrimi në Facebook i ka quajtur veprimet e kryeministrit Haradinaj, si lojëra fëmijërore, raporton Gazeta Blic.

Ai ka shkruar se është koha që PDK t’i kthehet vetës dhe mos të jetë baba-dimër që ua plotëson dëshirën të tjerëve.

Shkrimi i plotë:

 

Ne e duam kryeministrin… urdhero mere kryeministrin
Ne duam themelimin e nje komisioni te ri per demarkacionin…urdhero beje komisionin
Dhe ne fund… ne nuk e votojm Demarkacionin.
Lojera femijerore.
Perfundimisht ka ardh koha qe PDK ti kthehet vetës dhe te mos jete babadimer qe ua ploteson deshiren te gjitheve.

 

12/18/2018 12:34

Do shkriheni se qeshuri me këtë video: ‘Kur Zeqen e kapin “shkijet” duke pre dru’