Lajme

Anëtari i LDK-së thumbon keq Haradinajn!

03/01/2018 14:04
nga:Gazeta Blic

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj ka komentuar fjalimin e kryeministrit Haradinaj në Kuvend i cili tha se ka obligime të mëdha dhe se nuk është lehtë të menaxhosh buxhetin kur dihet se janë 2 miliard euro, raporton Gazeta Blic. 

Gecaj duke ironizuar ka thënë a të kemi shti me zorr ma marrë atë pozitë.

Postimi i plotë i Gecajt: 

“…Kam obligime të mëdha, nuk është lehtë të menaxhosh buxhetin, janë 2 miliard euro”, ka thënë Ramush Haradinaj.

Pse t’kemi pas shti me zor me e marrë atë pozitë! ?

01/14/2020 17:33

Zyrtari i LDK-së: Është bezdisëse kur opsioni i zgjedhjeve të reja ambalazhohet në formë kërcënimi