Showtime

Andrra e Sinanit i dhuron puthje këtij mashkulli (Foto)

01/01/2018 14:48
nga:D.I

Për këtë gjë Sinani nuk do të bëhet xheloz, jemi të bindur, pasi që Andrra e bukur po shpreh dashuri ndaj një personi tjetër të vecantë, shkruan Kosovarja.

Më shumë gjasë, është vëllai i bukuroshes, me t cilin mbrëmjen e kaluar festoi ndërrimin e moteve në një klub orët e vona, e në prani të njëri-tjetrit nuk duruan pa shkëmbyer nga një puthje plot dashuri.

Derisa, aty mungonte Sinani e vogëlushi i ciftit, meqë në fotot e publikuara nuk u vënë re asnjëri.

Kujtojmë, se cifti në fjalë konsiderohen si ndër më simpatikët e estradës, dhe njëherit më të dashuruarit, me c’rast e vërteton historia e bukur e dashurisë së tyre e cila nuk ka ndryshuar as tani pas martesës.

 

 

08/26/2018 15:43

Njerëzit që postojnë foto sa herë ushtrojnë, kanë probleme psikike