Showtime

Ana Kabashi ju komplekson me trupin e saj (Foto)

04/16/2018 15:56
nga:L I

Që nga pjesëmarrja e saj në “The Voice Of Albania”, ajo u bë e njohur për publikun shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Flasim për Ana Kabashin e cila është mjaft aktive në mbrëmje muzikore ku këndohet ‘live’.

© annakabashi [Instagram]

Duke qenë se e shohim shpesh teksa publikon foto nga palestra, duken edhe rezultatet në trupin e saj.

Në Instagram ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e ulur në një kolltuk të bardhë, ku është veshur e tëra ngjyrë kafe, e që në pah bien në sy linjat trupore perfekte.

Ndryshe, ajo është akuzuar për ndërhyrjet e shumta kirurgjike, por ajo ka pranuar vet përmes një postimi të bërë në Instagram se ka bërë hundën./GazetaBlic

© annakabashi [Instagram]

03/22/2019 23:41

Nush dhe Ana Kabashi publikojnë bashkëpunimin e ri “Kqyre ti”, në prapavijë kënga e Dervish Shaqës