Sporti

Amir Rrahmani përballë skuadrës së ardhshme, formacionet zyrtare: Verona – Napoli

06/23/2020 18:46
nga:M K

Verona – Napoli dhe vëmendja te Amir Rrahmani.

Kapiteni i kombëtares së Kosovës, sonte do të ketë një sfidë në vete, pasi do të luajë përballë skuadrës së ardhshme, çka do të thotë se emocionet për të do të jenë në nivelin më të lartë se mundshëm, përcjell GazetaBlic.

Para pak çastesh, janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, kurse siç edhe mund ta shihni, Rrahmani do të jetë aty.

Më poshtë emrat e lojtarëve që pritet ta nisin ndeshjen nga minuta e parë, ndërsa ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual për duelin që fillon nga ora 18:30.

/GazetaBlic/

10/16/2020 20:20

Amir Rrahmani negativ, Napoli zbulon rezultatet për Covid-19 të të gjithë futbollistëve