Showtime

Amber Rose vjen më e nxehtë se kurrë nga shtrati (Foto)

04/17/2018 12:16
nga:L I

Ajo njihet si një nga femrat më joshëse të shou bizit në botë, shkruan GazetaBlic.

Flasim për modelen ameriken, 34 vjeçaren Amber Rose e cila po arrinë të jetë mjaft në formë.

Në paraqitjen e fundit në Instagram, ajo shfaq asetin e saj bombastik, gjoksin, teksa shihet e shtrirë në shtrat.

Ndryshe, këto ditë ajo po qëndron në Kaliforni ku po mbahet festivali i muzikës “Coachella”.

Kujtojmë se modelja ka qenë e dashura e Kanye West, tani bashkëshorti i Kim Kardashian si dhe ka qenë e martuar me Wiz Khalifan, me të cilin ka dhe një djalë të quajtur Sebastian.

04/26/2019 09:57

“Ekziston një rrezik nga Vetëvendosje”