Showtime

Almeda nostalgjike! Poston foton e pablikuar më parë me bashkëshortin!

12/07/2017 13:08
nga:N S

Aktorja me origjinë shqiptare, e cila jeton në Turqi Almeda Abazi duket se është bërë nostalgjike gjatë ditës së sotme.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të vitit 2015 ku shfaqet me bashkëshortin e saj Tolgahan. Të dy duken mjaft të rinj dhe të dashuruar në këtë foto ndërkohë që prej disa kohësh tashmë janë të martuar.

 

10/29/2018 19:53

Mediat kapin një moment të ‘sikletshëm” të Presidentit Thaçi në Turqi