Showtime

Almeda feston ditëlindjen, kështu e uron bashkëshorti i saj, Tolgahan (FOTO)

02/13/2018 19:48
nga:L I

Çifti i njohur Almeda dhe Tolgahan më 13 shkurt të vitit 2017 kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në Los Angeles, shkruan GazetaBlic.

Por, kjo datë është edhe më e rëndësishme pasi Almeda feston ditëlindjen.

💫

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

Në mesin e urimeve të shumta, padyshim që nuk do të mungonte dhe ai i bashkëshortit të saj, aktorit të njohur turk Tolgahan.

Ai ka zgjedhur fjalët më të mira për të, duke i uruar ditëlindjen dhe shumë përvjetor tjerë bashkë, për të kapërcyer pengesat e vështira të jetës.

“Zemra ime e bukur, e pastër, e dashura ime, gjithçka e mija. Urime ditëlindjen  dhe përvjetorin dhe shpresoj që Zoti  të na jap përvjetorë të tjer të mrekullueshëm,  për të ecur së bashku më shumë, për të kapërcyer pengesat e vështira të jetës, për të qenë i lumtur dhe të qetë çdo herë. Unë të dua shumë, shumë” ka shkruar Tolgahan në fotografinë e publikuar./GazetaBlic.

02/19/2019 18:29

SBASHK i ndarë në dysh, kërkojnë (mos) dekretimin e Ligjit për Paga