Sporti

Allegri në telashe, këta dy yje nuk luajnë përballë Tottenham Hotspur

02/13/2018 12:12
nga:Y.K

Sot nga ora 20:45, në “Juventus Stadium” zhvillohet ndeshja e parë e 1/8 së finales në mes të Juventusit dhe Tottenham Hotspur.

Para takimit trajneri Allegri ka marrë një lajm të keq, shkruan “Calciomerkato”, transmeton Gazeta Blic

Përballë skuadrës angleze do të mungojnë dy lojtarë. Paulo Dybala dhe Lichtsteiner të dy këta të lënduar.

Ndërkohë tek skuadra e Tottenhamit mungon mbrojtës kryesor Toby Alwderwield./Gazeta Blic

 

01/18/2019 23:42

Xhavit Haliti: Në Gjykatën Speciale mund të ketë dëshmitarë mashtrues