Sporti

Allegri: Barcelona është ekipi i vetëm që nuk e dua në çerekfinale

03/08/2018 12:19
nga:Lorik J

Skuadra e Juventusit ka kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pasi eliminoi Tottenhamin me rezutlatin e përgjithshëm 3-4 në dy takimet.

Massimiliano Allegri ka folur për media pas takimit, ku tha se vetëm Barcelona e frikëson dhe se nuk do të përballet me ta në çerekfinale, shkruan GazetaBlic

“Skuadra e vetme që nuk dua në çerekfinale është Barcelona. Çdo vit Barcelona, Barcelona, Barcelona. Tani nuk i dua ata”, tha Allegri.

Zonja e Vjetër është përballur me  gjigantët spanjollë tre herë në katër vitet e fundit./GazetaBlic/

12/17/2018 00:16

Pas Haradinajt, edhe Bërnabiq shkon në Bruksel