Uncategorized

Albin Kurti tha se nuk është person që përdorë dhunën për qëllime politike, por pamjet flasin ndryshe

02/27/2020 21:20
nga:Norë Kelmendi

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti deklaroi sonte në një konferencë me gazetarë se ai nuk përdorë dhunën për qëllime politike.

“Unë nuk jam person që përdorë dhunën për qëllime politike”, tha Kurti sonte në konferencë me gazetarë.

Por, në fakt, lideri i VV-së është i vetmi politikan në Kosovë që ka përdorë dhunën për qëllime politike dhe kjo dëshmohet lehtë në çdo pamje të aktiviteteve të Vetëvendosjes.

03/26/2020 14:39

E krahasoi Albin Kurtin me diktatorin korean, Kim Jong-Un | FFK’ja pezullon gjyqtarin e futbollit