Lajme

“Albin Kurti po e imiton Hashim Thaçin e vitit 2007!” (video)

06/23/2017 21:20
nga:Gazeta Blic

Enver Hoti nga Nisma per Kosoven ne Rrokum Roll te Televizionit Rrokum ka thane se, Albin Kurti me sjelljen e tij po e imiton Hashim Thaçin e vitit 2007.

Derisa kur ka fole per disa ide se NISMA asht largue nga koalicioni i PAN, Hoti ka thane se lajmet jane keqkuptue, ngase Nisma ka me funkcionue vetem si Grup parlamentar.

Ai ka thane se ata jane ne bashkeqeverisje, dhe se kane me mbeshtet kandidatin e Opozites per Kryeminister, zotni Haradinajn.

Simbas tij, NISMA ne keto zgjedhje ka rritje dhe ka dyfishim te votave, tue thane se, ata kete rritje e kane pa edhe ne terren, por edhe ne zgjedhjet e fundit, por ai ka shtue se ndoshta koalicioni me PDK’n ka mujt me i panalizue, por kjo mbetet per m’u analizue ne te ardhmen.

Ky zyrtar i Nismas ka vleresue se fitues i zgjedhjeve te 11 Qershorit asht NISMA.

Enver Hoti ka fole edhe per shume tema tjera ne Televizionin Rrokum.

Por, per ma shume kqyreni videon e plote. /Rrokum.TV 

06/30/2020 11:59

Albin Kurti është fytyrë e një patrioti për këngëtaren e njohur nga Shqipëria