Showtime

Albin Kurti është fytyrë e një patrioti për këngëtaren e njohur nga Shqipëria

06/30/2020 11:59
nga:N S

Këngëtarja nga Shqipëria e ka treguar haptazi se mbështet ish kryeministrin Albin Kurtin dhe ka një simpati ndaj tij.

Besa Kokëdhima, e ka publikuar një fotografi të kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje dhe ka shkruar fjalë për të, shkruan portali GazetaBlic.

Fytyra e një patrioti‘, ka shkruar Kokëdhima në imazhin e Albin Kurtit.

Ajo postimin e ka bërë në llogarinë e saj Instagram.

 

06/10/2020 17:39

Kurti thotë se peticioni “Duam Zgjedhje” do të thyejë rekord, gruaja e moshuar i dhuron lule