Lajme

“Albin dhe Glauk – Mos lejoni që me duart tuaja të vijë PDK në pushtet”

01/15/2020 16:37
nga:A. R.

Analisti politik, Arben Ahmeti, ka reaguar pas ndodhive të fundit të bëra nga ana e LDK-së dhe Vetëvendosjes, përcjellë Gazeta Blic.

Përmes një shkrimi në facebook, Ahmeti ka kërkuar nga Albin Kurti dhe Glauk Konjufca që ta zbatojnë vullnetin e popullit.

Ahmeti në porosinë e tij kërkon nga Kurti dhe Konjufca, që mos të lejojnë që me duart e tyre të vijë PDK në pushtet.


Albin dhe Glauk

Zbatojeni vullnetin e popullit. Mos e zvarritni te ardhmen e ketij vendi.

Mos i rideshperoni te deshperuarit sepse nuk e meriton ky popull.

Mos e lejoni qe me duart tuaka te vije PDK ne pushtet.

Deputeti i LDK-së: Kryetari i Kuvendit nuk duhet të kthehet, le te marrim presidentin dhe le të kryhet koalicioni!

Djali i Agim Veliut godet ashpër Vjosa Osmanin: Babai im mban një plagë në trup nga SHIK-u

U përplasen ashpër Vjosa Osmani e Agim Veliu! Ky është ‘pozicionimi’ i Isa Mustafës

Analisti politik: Oferta e LDK-së e shkel Kushtetutën, kështu duhet të veprojë Albin Kurti!