Showtime

Albatriti zgjedh këtë foto me familje për të uruar festën, ja si duken (FOTO)

01/01/2018 17:54
nga:A. R.

Familja Muqiqi padyshim që ishin pjesë e shtypit rozë gjatë këtij viti duke u komentuar për cdo paraqitje të tyre, shkruan Gazeta Blic.

Por ajo që na ka rënë më së shumti në syrin e mediave është gruaja e tij Egzona e cila u përfol për veprimtarinë e madje për cdo dukje të saj.

Ata janë aktiv edhe në rrjetet sociale duke na sjellur imazhe të llojllojshme e si për të gjithë të tjerët edhe ky vit ishte mjaft i bekuar për ta me sjelljen në jetë të vajzës Amelia.

Albatriti dhe Egzona kanë zgjedhur këtë imazh për të uruar festën.

Urime vitin e ri 2018 ? nga familja jonë Muqiqi, paqi shendetin dhe harmonin ne familjet tuaja. #Gëzuar2018 ? @egzona.muqiqi Amelia ❤️ – ishte mbishkrimi i shoqëruar me foto.

Vlen të ceket se janë një familje tejet e lumtur me një karrierë të suksesshme profesionale./GazetaBlic.