Cult

Aktorja Rezeta Veliu, në reklamën e re të Toyota (VIDEO)

12/01/2017 17:17
nga:M H

Aktorja shqiptare Rezeta Veliu ka kohë që po bën karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E talentuar dhe shumë e veçantë, bashkëpunimi i fundit i Rezetës është ai me kompaninë Toyota.

Toyota ka realizuar reklamën e fundit, për festat e fundvitit por edhe për të uruar ata që kanë besuar në Toyotan për më shumë se 50-të vite, shkruan KultPlus.

09/17/2018 11:14

Shkatërrohet banda e drogës në Itali, arrestohen edhe 6 shqiptarë