Showtime

Aktorja kosovare që ju mahnitë me stilin e saj

12/16/2017 11:44
nga:N S

Gresa Pallaska është një nga aktoret më të suksesshme kosovare e cila është e angazhuar në shumë projekte televizive por edhe teatrale, shkruan Gazeta Blic.

 

Së fundmi ajo është e njohur për rolin e saj si ‘Rabija’ tek seriali ‘Ҫka ka shpija’, por ajo vazhdon veprimtarinë e saj edhe në Teatër

Në rrjetin social Instagram publikon fotografi të shumta nga përditshmëria e saj edhe që merr komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Pallaska në një fotografi të sajën është shfaqur tejet e freskët dhe joshëse si çdoherë tjetër.

E veshur me një fustan me ngjyrë të bardh po mahnitë.

09/16/2018 12:48

‘Rabën’ e fotografojnë fshehurazi, do të ‘shokoheni’ nga gjendja e saj