Showtime

Aktorja e ‘O sa mirë’ vjen me poza joshëse

05/26/2018 10:58
nga:L I

Aktorja shqiptare, Arta Nitaj ka zgjedhur rrjetin social “Instagram” për të treguar format e saj trupore.

Së fundi ajo ka publikuar dy imazhe ku shihet shumë provokuese teksa ishte kërrusur për të treguar format e saj trupore.

🖤

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Arta në këto imazhe shfaqet me veshje të fituesi shumë të ngushtë dhe atlete.

Kurse pamjen e kishte plotësuar me flokët e kapura dhe një palë syze.

Kujtojmë se ditë më parë emri i saj u përfol shumë në media për një lidhje të mundshme mes saj dhe reperit Ledri Vula, pasi ata po publikonin fotografi nga vendi i njëjtë në Greqi.

08/26/2019 01:38

Albin Kurti tha se nuk shkon te varri i Ibrahim Rugovës, nxit të komentoj Bajrush Morinën