Showtime

Aktori i famshëm bëhet për “kripë e kepë” (FOTO)

07/17/2017 17:22
nga:Y.K

Aktori i famshë, Ryan Phillippe duket të ketë pësuar një incident.

Philippe, nga spitali ka publikuar disa fotografi nga shtrati i tij.

Bazuar në paraqitjen e tij, ai vërehet të ketë marrë lëndime në këmbën e tij.

“Unë do të jem ok dhe e vlerësoj shqetësimin tuaj”, u është drejtuar ai fansave të tij me postimin e radhës.

Arsyet e këtij incidenti ai nuk i ka treguar ende.