Showtime

Aktoren Arta Nitaj nuk do ta njihni në këto fotografi

06/03/2018 18:34
nga:Gazeta Blic

Aktorja Arta Nitaj e ka realizuar një fotosesion të ri.

Fotot i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagarm dhe është vështirë të njihet.

E veshur me rroba sportive, derisa bartë syza të zeza në sy, Arta ka rrëmbyer vëmendjen e një numri të madh ndjekësish që i ka në Instagram.

Kujtojmë se ajo u bë e njohur për publikun nga roli i ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’ dhe poashtu nga lidhjet dhe dështimet me disa personazhe të njohura publik.

View this post on Instagram

🐅 Nude shorts by @deti.fashion.house

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on

07/31/2020 10:31

Arta Nitaj një super femër, lë pa koment me këtë dukje