Sporti

Aksion dhe gol fantastik nga Leverkusen

05/23/2020 15:47
nga:Mergim Rreci

Bayer Leverkusen ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Monchengladbach.

Golin e ka shënuar në minutën e 7-të talenti Havertz pas një aksioni model, shkruan GazetaBlic.

Ja pamjet nga ky gol

VIDEO