Lajme

Aksidenti qesharak ku u përfshi një shqiptar bëhet hit në Austri

11/18/2019 20:59
nga:B. D

Një aksident trafiku ka ndodhur në Austri, ku është përfshirë edhe një shqiptar që jeton atje.

Në videon e xhiruar nga shqiptarët të cilët ishin goditur nga një shofere austriake, shihet se ajo tenton të ik nga vendi i ngjarjes.

Ndonëse shqiptarët i thonë se polica janë rrugës për të ardhur në vendin e ngjarjes, shoferja austriake e cila duket të jetë e dehur, nuk i dëgjon dhe ik, por disa metra më larg shkakton aksident tjetër.

Në video dëgjohen shqiptarët duke folur shqip, ndërsa videon në Facebook për pak orë e kanë shikuar rreth një milion persona.

? Einmal Kopfschütteln für alle … ja es gibt dumme leute ?

Publiée par Michael Studierach sur Lundi 18 novembre 2019

03/23/2020 09:24

Dy persona mbesin të lënduar nga një aksident në Drenas