Lajme

Aksident trafiku në Prishtinë, vetura përplas një grua

11/09/2017 11:08
nga:M H

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, më saktësisht në rrugën “Tringë Smajli”, raporton Gazeta Blic.

Një veturë ka shkelur një këmbësore, por fatmirësisht nuk i shkaktuar shumë dëme të rënda.

Policia dhe ambulanca kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes:

Fotografi nga vendi i ngjarjes:

 

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!