Lajme

Aksident i rëndë, vdes një person

12/06/2017 15:59
nga:anonymous1000144531

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në Durrës.

Siç bëhet e ditur, një makinë ka përplasur për vdekje në vendin e quajtur Ura e Dajlanit.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa mësohet se policia ndodhet në vendin e aksidentit.

09/03/2018 21:05

Nga aksidenti në Klinë, një person ka humbur jetë dhe pesë të tjerë kanë mbetur të lënduar