Lajme

Aksident i rëndë trafiku mes një autobusi dhe një veture!

10/13/2017 10:49
nga:M H

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Drenas me saktësisht në fshatin Poklel, njofton Gazeta Blic.

Aksidenti ka ndodhur në mes një veture dhe autobusit.

Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Gazeta Blic, ua sjell disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

 

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj